Facebook reklama

Facebook reklama má skvělé možnosti cílení dle věku, pohlaví, vzdělání, či zájmů zákazníků. Reklamy se můžou vysílat klasicky v rámci celé republiky, můžou se jimi oslovit potenciální zákazníci jen v blízkém okolí a nebo zákazníky oslovit v cizích zemí při exportu do zahraničí. Ať už se použije video, fotka, text, nebo kombinaci všech těchto prvků, facebook reklama se využije při jakémkoliv sdělení.

Facebook videoreklama

Uživatelé Facebooku kvitují převážně video obsah, který je ve sdělení vždy silnější než jakýkoliv jiný formát. Pomocí videoreklamy se může na facebooku prezentovat vše podstatné. Formát videa je MP4 nebo MOV a rozlišení minimálně 720p.

Facebook fotoreklama

Správně fungující fotoreklama na facebooku má obsah a kreativitu přizpůsobenu zákazníkům či publiku, který tento nebo podobný obsah vyhledává. Pro vyšší úspěšnost fotoreklamy se doporučuje maximálně 20% textu v poměru s celou plochou obrázku.

facebook reklama - fotoreklama

Canvas & Carousel

Reklamy canvas a carousel jsou určené převážně pro mobilní zařízení. Tato sofistikovaná prezentace umožní vždy v mobilech sdělení přes celou obrazovku, přičemž může obsahovat videa, obrázky, tlačítka, propojené fotografie, texty a další.

facebook reklama - canvas a carousel

Copyright 2018 © Digitální fabrika | IČ: 87642930 | Neplátce DPH | tel.: +420 777 850 492 | email: info@digitalni-fabrika.cz