Facebook reklama

Jak je již dobře známé, facebook reklama má skvělé možnosti cílení dle věku, pohlaví, vzdělání, či zájmů zákazníků. Reklamy můžete vysílat klasicky v rámci celé republiky, můžete oslovit potenciální zákazníky jen v blízkém okolí firmy a nebo je oslovit i v cizích zemí při exportu. Ať už se použije video, fotka, text, nebo kombinaci těchto prvků, facebook reklamu využijete při jakémkoliv sdělení.

Facebook videoreklama

Uživatelé Facebooku kvitují video obsah, který je ve sdělení silnější než jakýkoliv jiný formát. Pomocí videoreklamy tak můžete na facebooku prezentovat vše podstatné pro zákazníky. 
Formát videa je MP4 nebo MOV a rozlišení minimálně 720p.

Facebook fotoreklama

Správně fungující fotoreklama na facebooku má obsah a kreativitu přizpůsobenu publiku, který tento a podobný obsah vyhledává. Velikost fotoreklamy je obvykle 1200x628 px. Pro vyšší úspěšnost se doporučuje maximálně 20% textu v poměru s celou plochou obrázku.

facebook reklama - fotoreklama

Canvas & Carousel

Reklamy canvas a carousel jsou typy reklamy, které jsou určené převážně pro mobilní zařízení. Tato sofistikovaná reklama umožní vždy v mobilech sdělení přes celou obrazovku,přičemž ve své prezentaci může obsahovat věci jako videa, obrázky, tlačítka, propojené fotografie, texty a další.

facebook reklama - canvas a carousel

FACEBOOK REKLAMA V ONLINE KAMPANI

Facebook videoreklama, fotoreklama a formát facebook canvas & carousel spolehlivě osloví zákazníky. Tyto formáty se můžou použít i v rámci větší online PPC kampaně.

Potřebujete vyrobit videoreklamu, fotoreklamu nebo canvas & carousel na firemní facebook? Zavolejte na 777 850 492, napište na info@digitalni-fabrika.cz a nebo využijte kontaktní formulář.

Copyright 2018 © Liška | IČ: 87642930 | Neplátce DPH | tel.: +420 777 850 492 | email: info@digitalni-fabrika.cz