Instagram reklama

Na Instagram chodí uživatelé, aby ve svém mobilu načerpali inspiraci a neustále objevovali i to co je zajímá – například i zajímavý, důvtipný či unikátní obsah zveřejňovaný značkami. Instagram nabízí vizuálně velmi propracované a intuitivní prostředí, ve kterém se může formou poutavých fotek, videí a titulků vyprávět příběh buď sponzorovanými formáty a nebo ve spolupráci s influencery.

Instagram videoreklama

Videoreklamy dokážou nejlépe popsat produkt či službu pro cílové publikum díky síle obrazu, zvuku, pohybu a zaujmout tak jednoduše pozornost uživatelů. Videoreklamy na Instagramu jsou buď ve formátu na šířku a nebo ve formátu čtvercovém.

Instagram Fotoreklama

Fotoreklama musí být atraktivní, měla mít nějakou vizuální strategii a vyprávět příběh. Tento typ vizuálně poutavé reklamy je vhodný, pokud se upřednostňujete vizuální propagace vašeho v jednoduché, přehledné a atraktivní podobě.

instagram reklama - fotoreklama

Instagram Stories

Díky svému vertikálnímu formátu se reklamy zobrazují v populární sekci Stories, kde jsou sestříhané a poskládané do krátkého příběhu. V mobilech se zobrazijí vertikálně přes celou obrazovku, takže sdílené fotografie a sestříhané videa vtáhnou uživatele vždy do obsahu.

instagram stories

Copyright 2018 © Digitální fabrika | IČ: 87642930 | Neplátce DPH | tel.: +420 777 850 492 | email: info@digitalni-fabrika.cz