Instagram reklama

Na velmi populární sociální síť Instagram chodí uživatelé, aby ve svém mobilu načerpali inspiraci a neustále objevovali to, co je zajímá – a tím je mimo jiné i zajímavý, důvtipný či unikátní obsah zveřejňovaný značkami a firmami. Instagram nabízí vizuálně velmi propracované a intuitivní prostředí, ve kterém můžete formou poutavých fotek, videí a titulků vyprávět svůj příběh buď sponzorovanými reklamami a nebo při spolupráci s influencery.

Instagram videoreklama

Videoreklamy dokážou nejlépe popsat produkt či službu pro cílové publikum díky síle obrazu, zvuku, pohybu a zaujmout tak pozornost uživatelů. Videoreklamy na Instagramu jsou buď ve formátu na šířku a nebo ve čtvercovém formátu.

Instagram Fotoreklama

Fotoreklama musí být atraktivní a vypadat hezky. Taky by měla mít nějakou vizuální strategii a vyprávět příběhy. Tento typ vizuálně poutavé reklamy je vhodný, pokud upřednostňujete vizuální propagaci vašeho produktu v jednoduché, přehledné a atraktivní podobě.

instagram reklama - fotoreklama

Rotující reklama

V rotující reklamě si můžou zákazníci prohlížet nabídku přejetím prstem. Rotující reklama se skládá z více fotek a videí, mezi kterými může uživatel jednoduše listovat. Tento formát je Ideální, pokud váš produkt nabízíte například ve více variantách a nebo barevných provedeních.

instagram reklama - rotující formát

Reklama ve Stories

Díky svému vertikálnímu formátu může vaše firma sdílet fotografie a sestříhané videa, které vždy vtáhnou uživatele do obsahu. Reklamy, které jsou sestříhané a poskládané do krátkého příběhu, se zobrazují v populární sekci Stories a v mobilech se zobrazijí vertikálně přes celou obrazovku.

INSTAGRAM REKLAMA V ONLINE KAMPANI

Instagram videoreklama, fotoreklama, rotující carouselová reklama a formát reklamy ve Stories osloví sofistikovaně vaše zákazníky. Formáty se můžou použít i v rámci větší online PPC kampaně.

Potřebujete na Instagram vyrobit videoreklamu, fotoreklamu nebo instastories?
Zavolejte na 777 850 492, napište na info@digitalni-fabrika.cz a nebo využijte kontaktní formulář.

Copyright 2018 © Liška | IČ: 87642930 | Neplátce DPH | tel.: +420 777 850 492 | email: info@digitalni-fabrika.cz