O nás

Jsme nový startup zabývající se video produkcí, výrobou digitálních formátů a online kampaní. Díky širokému záběru dovedností můžeme v případě potřeby nabídnout komplexní a kreativní výrobu od scénáře až po banner. Digitální prostředí se bude neustále vyvíjet, technologie budou přinášet nové a nové výzvy i další možnosti a bude tak třeba produktivně tvořit zajímavý obsah, který bude bavit.
V budoucnu se chceme věnovat hlavně inovativním digitálním formátům, propracovaným kreativním konceptům, internetovým pořadům a taky zajímavým videím či velmi vtipným reklamám.

Tvůrčí skupina

Jsme tvůrčí skupina ve složení digitální designer a kameraman. Budeme spolupracovat i s dalšími talenty, které bude potřeba občas kooperativně přizvat do tvůrčího procesu, aby se uplatnil správný mix dovedností a výsledek práce tak byl vždy co nejlepší.

Spolupráce

V současnosti hledáme firmy, které budou chtít rozšířit svoji nabídku služeb o naše dovednosti. Forma spolupráce je otevřená - buď můžeme být tvůrčí skupina, samostatná digitální jednotka a nebo divize firmy.

V budoucnu chceme postupně vybudovat firmu, která se bude komplexně zabývat výrobou digitálních formátů - i proto jsme si s předstihem vybrali název Digitální fabrika.

ZNALOSTI A DOVEDNOSTI

Adobe CC 2019 - Photoshop, Illustrator, InDesign, Animate, Premiere, After Effects, Audition

%

Scénáristika

%

Kamera, střih

%

Art direction

%

Digitální znalosti

%

Copyright 2018 © Digitální fabrika | IČ: 87642930 | Neplátce DPH | tel.: +420 777 850 492 | email: info@digitalni-fabrika.cz