Informace

Jsme startup zabývající se video produkcí a výrobou online marketingových kampaní. Díky širokému záběru dovedností nabízíme komplexní a kreativní výrobu od scénáře až po banner. Digitální prostředí se bude vyvíjet stále rychleji, technologie budou přinášet nové výzvy i další možnosti a bude tak třeba produktivně tvořit zajímavý obsah, který bude ideálně i s přesahem. V budoucnu se chceme věnovat hlavně vývojem inovativních digitálních formátů, propracovaným kreativním konceptům, internetovým pořadům a taky vtipným videím či reklamám, které budou inspirovat a bavit.

Tvůrčí skupina

Jsme tvůrčí skupina v aktuálním složení digitální designer, kameraman a copywriter. Máme mnoho zkušeností v oboru a jeden z nás pracoval i pro nadnárodní firmy, takže bychom se měli umět spolehlivě a flexibilně popasovat s jakýmkoliv zadáním. Budeme spolupracovat i s dalšími talentovanými lidmi, které bude potřeba občas kooperativně přizvat do tvůrčího procesu, aby se uplatnil správný mix dovedností a výsledek práce tak byl vždy co nejlepší.

Spolupráce

V současnosti hledáme firmy na dlouhodobou spolupráci, které budou chtít rozšířit svoji nabídku služeb o naše dovednosti. Forma spolupráce je otevřená - můžeme být tvůrčí skupina, produkční sekce, samostatná digitální jednotka a nebo nová divize firmy.

V budoucnu chceme postupně vybudovat firmu, která se bude zabývat inovacemi, videoprodukcí a výrobou digitálních formátů - i proto jsme si s předstihem dali název Digitální fabrika.

ZNALOSTI A DOVEDNOSTI

Adobe CC 2019 - Photoshop, Illustrator, InDesign, Animate, Premiere, After Effects, Audition, Dreamweaver

%

Idea making, copywriting, scénáristika

%

Kamera, střih, produkce, postprodukce

%

HTML5, GIF, Adform

%

Digitální znalosti

%

Copyright 2018 © Liška | IČ: 87642930 | Neplátce DPH | tel.: +420 777 850 492 | email: info@digitalni-fabrika.cz