Bannerová reklama

Bannerové reklamy, které jsou ke spatření na různých internetových stránkách by měli inspirovat například ke koupi, přičemž tyto reklamy se zákazníkům ukážou zrovna ve chvílích, kdy na internetu hledají věci které firma nabízí. V Česku se používají známé PPC systémy Adwods a Sklik, na Slovensku je taky systém Etarget. Bannery jsou buď statické, s animací a nebo s umístěným videem.

Statické bannery

Klasické statické bannery zvýší povědomí o produktu a nebo podpoří značku. Tyto bannery jsou vhodné pro firmy, které chtějí zvýšit povědomí o svých produktech a marketingově budovat image své značky na internetu. Výhodou statických bannerů je nižší cena.

PPC reklama

GIF bannery

Díky gifovým bannerům a její proměnlivé grafice se rovněž osloví zákazníci, kteří se zajímají o nabízený produkt či službu. Animace souboru GIF spočívá ve střídání obrázků ve smyčce a tato smyčka se opakuje neustále dokola, takže přitahují více pozornosti díky měnícímu se obsahu.

PPC reklama - gif bannery

HTML5 animované bannery

HTML5 animované bannery a jejich dynamika, pohyb a měnící se obsah hned zaujme a upoutá pozornost návštěvníka internetových stránek. HTML5 animovaný banner je nejúčinnější forma reklamního banneru a jeho výhodou mimo jiné je, že se už zobrazuje i v mobilech.

PPC reklama - html5 bannery

Copyright 2018 © Digitální fabrika | IČ: 87642930 | Neplátce DPH | tel.: +420 777 850 492 | email: info@digitalni-fabrika.cz