Bannerová PPC reklama

Bannerové reklamy by měly zákazníky inspirovat ke koupi, přičemž tato reklamní nabídka se ukáže zákazníkům právě ve chvílích, kdy zrovna na internetu hledají věci které firma nabízí. Díky systému platba za proklik se za tento formát platí jen když na reklamu zákazníci kliknou. V ČR se používají PPC systémy Adwods a Sklik, na Slovensku taky systém Etarget. Bannerové reklamy můžou být statické, můžou být taky s pohyblivou animací a nebo bannery ve kterých je umístěné video.

Statické bannery

Bannerová reklama zvýší povědomí o produktu nebo podpoří značku. Statické bannery jsou vhodné pro firmy, které chtějí zvýšit povědomí o svém produktu a marketingově budovat image své značky na internetu. Výhodou statické bannerové reklamy je jeho nižší cena.

PPC reklama

GIF bannery

Díky gifovým bannerům přivedete na svoji internetovou stránku rovněž zákazníky zajímající se o váš produkt nebo službu. Animace souboru GIF spočívá ve střídání obrázků ve smyčce, která se opakuje neustále dokola. GIF bannery tak přitahují více pozornosti díky měnícímu se obsahu.

PPC reklama - gif bannery

HTML5 animované bannery

HTML5 animované bannery a jejich dynamika, pohyb a měnící se obsah hned zaujme a upoutá pozornost návštěvníka internetových stránek. HTML5 animovaný banner je nejúčinnější forma reklamního banneru a jeho výhodou mimo jiné je, že se zobrazuje i v mobilech.

PPC reklama - html5 bannery

BANNERY V ONLINE KAMPANI

Pro AdWords či Sklik spolehlivě vyrobíme statické bannery, Gif bannery, HTML5 animované bannery a nebo video bannery. Bannery můžete použít i v rámci větší online PPC kampaně.

Potřebujete vyrobit PPC bannery?
Zavolejte na 777 850 492, napište na info@digitalni-fabrika.cz a nebo využijte kontaktní formulář.

Copyright 2018 © Liška | IČ: 87642930 | Neplátce DPH | tel.: +420 777 850 492 | email: info@digitalni-fabrika.cz