Videoreklama

Videoreklamy jsou dnes nejrychleji rostoucím nástrojem internetového marketingu. Originální videoreklamy si vždy nejlépe získají záblesky lidské pozornosti. Za předpokladu že každá značka má svůj příběh, tak díky poutavé videoreklamě tento příběh zesílí a firemní značku katapultuje. Videoreklama přináší okamžité výsledky. Může být produktová, imageová a nebo taky zdrojem praktických informací. Výsledný videospot se pak pečlivě rozformátuje a může se ve správný čas použít jak na YouTube, tak i na Facebook Instagram, čímž oslovíte vaše zákazníky i zákazníky konkurence.

Videoreklama Truewiev In-stream

Reklama YouTube je dnes velmi žádaná a efektivní. Z velkého počtu uživatelů si snadno najdete své cílové publikum podle věku, pohlaví, zájmů, polohy a nebo jiných nabízených kritérií. Reklama na Youtube se dá vyrobit i nízkonákladově - ze záběrů videobank, z fotografiií za použití motion designu jako slideshow a nebo může být sestříhané z firemního videa a doplněné o packshot.

Bumper Ads reklama

Potřebujete-li předat zákazníkům sofistikované reklamní sdělení, tak krátké 6ti vteřinové videoreklamy bumper ads, které se nedají přeskočit, jsou tím nejlepším řešením. Na mobilních zařízeních dávají lidé přednost kratším videoreklamám, které zákazníci zhlédnou až do konce, takže v tomto formátu můžete s úspěchem předat celé sdělení, které bude vždy jasné a výstižné.

VIDEOREKLAMA V ONLINE KAMPANI

Videoreklama / Bumper Ads se může použít na YouTube, Facebook, Instagram, ale i v rámci PPC kampaně při formátech jako je video banner či video branding.

Potřebujete vyrobit videoreklamu Truewiev In-stream a nebo kratší Bumper Ads?
Zavolejte na 777 850 492, napište na info@digitalni-fabrika.cz a nebo využijte kontaktní formulář.

Copyright 2018 © Liška | IČ: 87642930 | Neplátce DPH | tel.: +420 777 850 492 | email: info@digitalni-fabrika.cz